Tarihçe2010

Anadolu Bilişim Şirketler Grubun bünyesinde AR-GE Çalışmaları başlar.

2011

İlk prototip ürününü çıkartır. Testlerine başlanır. Rulomatik markası kurulur.

2012

Türkiye’nin alanında ilk tek kullanımlık otomatik satış makinesi yazılımı üretilir.


2013

Ulusal ve Uluslararası patent haklarını alarak dünya geneli Vending Machine sektöründe söz sahibi olmak için gerekli bütün adımları atar.

2014

Otomatik Satış Makinesi (Vending Machine) pazar payı dilimini bayiler ile birlikte paylaşmaya karar verir. Bölge analiz çalışmaları başlatılır. Uluslar arası İstanbul CNR Expo fuarında organize edilen 12.Bayim Olur musun? Fuarına Katılır.

2015

2015 yılı son çeyreğinde Türkiye içi bayi dağılımı başlatılır.


2016

Bünyesinde bulunan tüketicinin kullanımına uygun pratik bir çok çözüm ile değer katan üretici olma yolunda hızla ilerler.

2017

Türkiye içi ve yakın Ortadoğu Rulomatik distribütörlükleri ve bölge bayilikleri verilmiştir. Distribütör, Bayi ağımızı arttırarak Türkiye içi, yakın ortadoğu pazarında emin adımlarla ilerleyerek, ülke ekonomilerine katkı sağlamakta ve tüketicinin hayatını daha pratik hale getirmektedir.

2018

Dünya genelinde küreselleşme ve yaygınlaşma yönü Avrupa pazarına çevrildi ön müzakerelere başlandı. Satış otomatı ve iç hazne ürün portföyü çeşitleri arttırıldı. Yerinde gümrükleme aksiyonu oluşturuldu. Global olarak Rulomatik Ülke distribütörlüğü pazarında 18 Rulomatik distribütörlüğü verildi. Küresel pazarda büyüme yolumuza devam ediyoruz.