Sürdürülebilirlik ve Sorumluluk

Çevre, toplum ve ekonomi alanlarında sürdürülebilirlik prensibiyle hareket ediyoruz.


Çevre

Çevre dostu üretimimizle Kurulduğu günden beri European Nonwoven Association (EDANA) olan firmamız bu bağlamda EDANA standartları ile üretim yapmaktadır.

Toplum

Her şeyin en iyisine layık olan toplumumuzun sosyal refah açısından ilerlemesine katkıda bulunacak kurumsal sorumluluk projelerini belirliyor ve hayata geçiriyoruz. Sosyal alanlarda mutlu ortamlar yaratma konusundaki heyecanımızı toplumun her kesimiyle paylaşıyoruz.

Ekonomi

İstikrarlı bir işveren olmayı çok önemsiyoruz. İstikrarlı çalışma süresiyle ve sunduğumuz bireysel gelişim programlarıyla çalışanlarımıza değer katan bir işvereniz.
Rulomatik Yan Sanayi Geliştirme Programı’yla küresel ekonomiye katkıda bulunuyoruz. Yan sanayilerimizin üretim sertifikasyon çalışmalarına yardımcı oluyor, yalın üretim gibi verim arttırıcı programları uygulamaları için destek veriyoruz. Dünya’nın katma değerli markalarından biri olarak dört kıtada 74 ülkeye ihracat yapmak için hazırız.
Mensubu olduğumuz Bursa Ticaret ve Sanayi Odası,TOBB gibi meslek kuruluşlarında aktif rol oynuyoruz.

OPERASYON HİZMETLERİ İLE İLETİŞİME GEÇİN

Geri bildiriminiz ve sorularınız bizim için önemlidir, bu nedenle Rulomatik™ hakkında sorularınızı iletmenizden memnuniyet duyarız. Operasyon Hizmetleri ekibimizle iletişime geçmek için aşağıdaki linke tıklayın.

Bizimle İletişime Geçin

RULOMATİK HAKKINDA S.S.S

Siz sordunuz , biz de cevap verdik Rulomatik™ markası,satış otomatlarımız ve çok daha fazlası hakkında Sıkça Sorulan Sorular.

1 - Neden Rulomatik™ ailesine katılmam gerekir?
2 - Rulomatik™ distribütörlük/franchise bedeli nedir?
3 - Hangi ülkelerden Rulomatik™ iş ortaklığı başvurusu kabul ediliyor?

RULOMATİK™ HAKKINDA TÜM SIKÇA SORULAN SORULARI GÖRÜN