Sosyal Sorumluluk

Tek kullanımlık ürünlerin otomatik satışını yapan satış otomatı sektörünün lideri olarak, Rulomatik™ markası dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geniş bir yelpazede kaliteli ürün seçenekleri sunmayı taahhüt etmektedir. Tüketiciye aktarılan pratik ve ekonomik ürünlerimizi geliştirmek için sürekli olarak çalışıyoruz.

Size Bağlılığımız

Rulomatik™ sistemi, hem zengin ürün seçenekleri sunmayı hem de ekolojik ayak izini azaltarak dünyada hizmet götürdüğümüz toplumlara olumlu bir katkıda bulunmayı amaçlar.

Yolculuğumuza devam ediyoruz. Deniz aşırı operasyonlarımızı mümkün olduğu kadar çevreci ve sosyal açıdan sorumlu hale getirmektedir. Her gün, çevreye olumlu katkısı olacak şekilde ticari faaliyetlerimizi yürütmeye ve bu arada müşterilerimiz, distriübtör/bayi/franchise sahiplerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve yaşadığımız toplumda pozitif etki oluşturmak için çalışıyoruz. Çevre açısından doğru iş yöntemleri kullandığımızda,iş ortaklıklarımızın kârlılığının artmasına, müşterilerimizin en kaliteli ve ekonomik pratik ürünler satın alabilmesine ve ayrıca yaşadığımız dünyanın korunmasına yardımcı olacağımızı düşünüyoruz.
Kendimizi aşağıdaki konulara adadık: 

  • Satış otomatlarından otomatik satışı yapılan ürünlerin daha kaliteli, dayanıklı seçeneklerle geliştirmeye devam etmek, ürün içerikleri ve daha pratik yaşam hakkında bilgiler sunmak
  • Sunduğumuz ürünlerin en yüksek kalite ve güvenlik standartlarına sahip olmasını sağlamak;
  • Küresel İş ortaklarımızın ticari organizasyon yapısına yönelik sürdürülebilir ve düşük maliyetli çözümler bulmak;
  • Enerji verimliliği, su ve kaynakları koruma, atık azaltma, sürdürülebilir kaynakları bulma ve tedarik zinciri yönetimi ile ilgili sürdürülebilirlik girişimlerine odaklanmak;
  • Küresel İş ortaklarımızın yaşadıkları topluma katkıda bulunmaya, çeşitliliği teşvik etme, "çevreyle dost" seçenekleri ve iş uygulamalarını tercih etmeye yöneltmek. Tek kullanımlık ürünlerin otomatik satışını yapan satış otomatı sektörünün lideri olarak, Rulomatik™ markası dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerimiz için geniş bir yelpazede kaliteli ürün seçenekleri sunmayı taahhüt etmektedir. Tüketiciye aktarılan pratik ve ekonomik ürünlerimizi geliştirmek için sürekli olarak çalışıyoruz.
  • Yüksek ürün kalitesi ve güvenliği standartlarını sağlamak amacıyla üretim zincirimizi modernize ederek ve Ticari Ahlak Kurallarını uygulayarak sadece enerji, su kullanımı ve atığı azaltmakla kalmıyoruz, çevreye de gerekli önemi gösteriyoruz.
Sürdürülebilir Kaynak Kullanımı

Yüksek ürün kalitesi ve güvenliği standartlarını sağlamak amacıyla üretim zincirimizi modernize ederek ve Ticari Ahlak Kurallarını uygulayarak sadece enerji, su kullanımı ve atığı azaltmakla kalmıyoruz, çevreye de gerekli önemi gösteriyoruz.


Çevre Hassasiyetinde Liderlik

Son yıllarda, enerji verimliliğini, su tasarrufunu, gıda ve su kalitesini arttıran ve atık miktarını azaltan ürün ve uygulamalara geçiş yaptık.

RULOMATİK™ HAKKINDA S.S.S

Siz sordunuz , biz de cevap verdik Rulomatik™ markası,satış otomatlarımız ve çok daha fazlası hakkında Sıkça Sorulan Sorular.

1 - Neden Rulomatik™ ailesine katılmam gerekir?
2 - Rulomatik™ distribütörlük/franchise bedeli nedir?
3 - Hangi ülkelerden Rulomatik™ iş ortaklığı başvurusu kabul ediliyor?

RULOMATİK™ HAKKINDA TÜM SIKÇA SORULAN SORULARI GÖRÜN

OPERASYON HİZMETLERİ İLE İLETİŞİME GEÇİN

Geri bildiriminiz ve sorularınız bizim için önemlidir, bu nedenle Rulomatik™ hakkında sorularınızı iletmenizden memnuniyet duyarız. Operasyon Hizmetleri ekibimizle iletişime geçmek için aşağıdaki linke tıklayın.

Bizimle İletişime Geçin