Müracaat ve Seçim

Müracaatlar web sitemizden Başvuru Formu‘nun doldurulup web sayfası üzerinden gönderimi sonucu tarafımıza ulaştırılmasıyla başlar.

Rulomatik’ın büyüme stratejilerine kurumsal anlayışına göre işlerimizde başarıyı yalnızca ürünlerimizin, hizmetlerimizin dürüstlüğü sayesinde kazanırız. Yasalara veya iş ahlakına uygun olmayan uygulamalara tolerans göstermez, bu tür durumları kabul etmez, aynı yaklaşımı bayilerimiz ve iş ortaklarımızdan bekleriz.

Kazançlı bir gelecek için bölgenize Rulomatik ticari markasını getirmek isteğinizi nasıl oluşturabileceğiniz aşağıda belirtilmiştir. Seçim süreci aşamaları;

1. Resmi başvurunun alınması

Elinize ulaşan ilgili dokümanı incelemeniz sonrası Rulomatik bayi adayına yönelik şartları, koşulları ve özellikleri sağlıyorsanız
•Şirket Kuruluş belgesi örneği
•Nüfus Cüzdan Fotokopisi
evraklarınızı iletişim kurduğunuz Rulomatik yetkilisine tarafınıza ait e-mail yolu ile ulaştırınız.


2. Ön Değerlendirme Dilimi

E-mail yoluyla gönderdiğiniz resmi bilgilere ek olarak Rulomatik yetkilisi sizin adınıza talebinizin iletilmesi için ilgili raporunuzu düzenleyerek üst yönetime iletir. Normal sürelerde 2 iş günü içinde ön değerlendirme safhası sonucunu size yazılı ve sözlü olarak ileteceğiz. Başvurunuzun olumlu değerlendirilmesi durumunda en kısa sürede sizi genel müdürlüğümüze davet edeceğiz..


3. Başlamaya Hazırlık

Rulomatik bayiliğine başlamadan önce iş ortağımız için hazırladığımız ticari, teknik oryantasyon eğitim programına katılacaksınız, exclusive sözleşmeyi karşılıklı imzalamak , bayiliğe ilk etapta satın alarak başlayacağınız ürünlerin ücreti ödemeniz sonrası sevk işlemleri başlayacaktır.