Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınızı paylaşmak isterseniz ya da ülkenizde Rulomatik iş ortaklarından biri ile ilgili desteğe ihtiyaç duyarsanız, yardım etmek için biz buradayız. Belki de sorunuzun cevabı Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.) bölümünde zaten vardır. Eğer yoksa Rulomatik irtibat bilgilerini ve seçenekleri aşağıda bulabilirsiniz.

1. Neden Rulomatik ailesine katılmam gerekir?
Rulomatik küresel olarak ailesine katıldığınızda kendi işinizin sahibi olma fırsatına erişirsiniz. Bu sıradan bir iş değildir. Durmaksızın çalışan işyerlerine sahip olmanın yanı sıra Dünya genelinde başarılı olduğu kanıtlanmış işletme, düşük yatırım, basit operasyonlar, esnek zemin planları, ulusal ve yerel ölçekte destek, ulusal ve bölgesel reklam fırsatları, kapsamlı eğitim programı, mal sahipleri ve personeli için sürekli eğitim, işletme geliştirme yardımı, özel tasarım desteği, kuruluş rehberliği ve çok daha fazlasına sahip olursunuz.
2.Bayilik/Franchise bedeli nedir?
Türkiye genelinde verilen bayilik/franchise isim bedeli alınmamaktadır.
3. Telif ve reklam ücreti bedeli nedir?
Rulomatik İş ortakları haftalık, aylık veya yıllık gelirinden genel müdürlüğe kar payı vermez. Ayrıca PR çalışmaları bedeli alınmamaktadır.
4. Rulomatik Bayilik/Franchise açmanın toplam maliyeti nedir?
Rulomatik bölge bayiliği ve franchise her biri farklı olduğundan, ilk franchise ücretine ek olarak ilk yatırım miktarı talebe konu olan sınırların büyüklüğüne, lokasyon sayılarına, nüfus vb. göre farklılık gösterir. Sermaye gereksinimi hakkında daha iyi bir fikir edinmek için, lütfen 444 3 869 iletişim numaramızı arayarak yetkililerimiz ile sesli görüşme sağlayınız.
5. Ne kadar para kazanırım?
Rulomatik Satış otomatını ürünlerle doldurulup kullanıma hazır hale geldiği andan itibaren daha fazla bir yatırım yapma gereği olmaksızın  para kazanmaya başlar. Başka bir avantajı ise, çok az sayıda iş kolunda olan ileriye dönük öngörülebilir gelir ve nakit akışı sağlamasıdır. Rulomatik satış otomatları büyük çapta işten çıkartmaların yaşandığı ekonomik buhran dönemleri hariç, kriz dönemlerinden ve ekonomik daralmalardan pek etkilenmezler. Böylelikle yaptığınız yatırımın ne kadar süre içerisinde kar etmeye başlayacağını kestirebilir işinizi büyütmenin planlarını daha sağlam verilere dayanarak yapabilirsiniz. Çalışanlarımızın, satış personelimizin ve Bölge yöneticilerimizin mevcut veya potansiyel satışlar hakkında herhangi bir sözlü veya yazılı bilgi vermeleri yasaktır. Mevcut sonuçlar bölgeden bölgeye göre farklılık gösterir, bu nedenle belli bir Bayilik/Franchise işletmesine ait sonuçları tahmin edememekteyiz. Günümüz itibariyle Dünya genelinde bulunan sayıları her geçen gün artan 8500+ üzerinde Rulomatik satış otomatından bir günde 500.000’den fazla ürün satışı yapıldığını açıklayabiliriz. Ortalama yatırım sermayesinin amortisman süresi 3 ila 9 ay aralığındadır. Size şu soruyu sormak isteriz. Bölgenize yenilik getirceksiniz, tek  söz sahibi olacaksınız, başta arabalarını yıkatan sürücüler ilk ihtiyaca duyduğu araba kurulama havlusunu hep aynı kalitede ve ekonomik fiyata ulaştıracaksınız. ilk etapta asgari seviyede Rulomatik satış otomatı alarak başlama fırsatını kullanacaksınız. Onlarca farklı noktada 7 gün 24 saat çalışan Rulomatik satış otomatı filosuna sahip olacaksınız. Yani siz yatarken arı gibi çalışacak bir filonuz olacak. Hiç kuşkusuz çalışma saatleri bakımından kıyaslandığında bir günde normal bir satış elemanından,  (hatta üç tane satış elemanından bile) daha fazla saat çalışabilme özelliği vardır. Rulomatik satış otomatınız sizin için bütün bir yıl hiç ara vermeden 7/24 çalışan bir satış elemanıdır. Devamlı ve istikrarlı bir şekilde yatırımınız size gelir sağlar.
6. Bölge Bayiliği Nedir?
Genel müdürlüğe bağlı çalışarak kendisine ait sınırları belirlenen Rulomatik satışı ve işletmeciliği yapan Bölge bayisidir.
7. Nasıl Rulomatik bayisi olurum?
Rulomatik bayiliği için gerekli özelliklere sahip olup olmadığınızı öğrenmek için, burayı tıklayın.
8. Depo,Ofis şartlarınız nedir? kim inşa edecek?
Rulomatik satış otomatları kendi bünyesinde depolama alanı bulunmaktadır. Ancak Rulomatik bayisi nemden, rutubetten uzak sağlam saklama koşulları oluşturan bir ürünlerin depolama noktasına sahip olması gerekmektedir. Rulomatik satış otomatları sahada yerlerini aldığı için iç hazne ürünleri sürekli Rulomatik satış otomatlarına sevk etmesi gerekmektedir.
9. İç hazne ürün malzemelerini neden sizden sipariş vermem gerekir?
Tüm iş ortaklarımız Rulomatik satış otomatları içerisinde yer alan iç hazne ürünlerini genel müdürlükten almak zorundadır. Kesme, katlama, ütüleme, etiketleme, jelatinleme, paketleme masraflarını ortadan kaldırarak Rulomatik satış otomatlarından 7 gün 24 saat ekonomik fiyata satılan iç hazne ürünleri QR kodludur. Bu sayede tüketiciye sürekli aynı kalite ürünler ulaşması sağlanırken maksimum tasarruf elde etmesi sağlanır.
10. Aylık veya Yıllık Satış Kotalarınız var mı? Var ise nasıldır?
Günümüzde uluslararası pazarda patent haklarına sahip Rulomatik alternatifi bulunmayan bir iş koludur. Rulomatik satış otomatlarından sürekli aynı kalitede iç hazne ürünleri satışı otomatik olarak yapılması ve tüketici tarafından yoğun taleplerin karşılanmasından dolayı aylık veya yıllık satış-alış kotamız bulunmamaktadır.
11. Eğitim alacak mıyım?
Elbette! Bölgesinde yer alan lokasyonlar ile nasıl ticari anlaşmalar kurulacağı, ticari çalışma yöntemleri, teknik sır oryantasyon eğitimleri, kurumsal kimlik eğitimleri, uygulama tanıtım eğitimleri ana eğitim merkezimiz olan genel müdürlük binasında Bursa-Türkiye'de yer alır. İngilizce-Türkçe dil tercihlerinize göre bir eğitim merkezine atanırsınız.
12. Rulomatik satış otomatlarının ömrü, Kullanım ömrü ne kadardır?
Nakit para ile çalışan, personel gideri ve sorunu minimize edilmiş, çalışma saatlerinizin esnek olduğu, otomatik satış makinesi sektöründe kullanılan satış otomatların ömrü, bakım masrafı dikkat edilmesi gereken noktadır. Ar-Ge departmanımız bu konunun üzerine çok basıyor. Üretim standartımız uluslarlararası kalite normlar çerçevesi içindedir. Ayrıca IP Koruma Derecesi 67’dir -IP67- (Mekanik veya elektrikli cihazların suya, toza veya dış darbelere karşı dayanıklılığını ölçmek için kullanılan derece) Kullanım ömrü 5 (beş) yıl olarak data sheet’ lerimizde yer almaktadır. Avrupa ülkelerinin çoğunda ve ülkenizde çevresel koşullara bakıldığında bu süre + (artı) olacaktır. 2 (iki) yıl garantili 10 (on) yıl yedek parça temin garantilidir. kalite, ekonomi ve satış sonrası hizmetini birarada bulabilecek, teknik eleman istihdam derdini düşünmeden, Rulomatik satış otomatı filonuzu ülkeniz sınırları içinde kurup, kazanmaya başlayacaksınız.
13. Rulomatik Satış otomatlarının bakım masrafları, süreleri hakkında bilgi verirmisiniz?
Bakım masrafı ortadan kaldırmış bulunmaktayız. Rulomatik satış otomatları Stand-Alone tasarımda ürettik yani tamir etmek diye bir şey yoktur, yenisi ile değişimi vardır. Örneğin ana kart arızasımı var, yeni anakart ile değişimi yapılır. Satış otomatlatı bakımsızlıktan, arızadan veya buna benzer bir tenkik sorundan dolayı ”off” konumunda kalmaması gerekir, sonuçta 7 gün 24  saat ”on” konumunda çalışan sürekli kazanç sağlamaktadır. Rulomatik markalı cihaz kullananların depolarında ATIL CİHAZ bulunmaz.
14- Rulomatik satış otomatları ağırlığı ne kadardır?
Rulomatik ürün portföyü çok geniştir. Üretici şirket olarak çeşitlilikten yanayız.Rulomatik araba kurulama havlusu satış otomatından örnek vermek gerekirse Ağırlık : 90 kg Ölçülendirme :W: 40 Cm x L: 80 Cm x H: 165 Cm
15- Rulomatik satış otomatları kredi karti ve temassız ödeme sistemi eklenebilir mi?
Evet! Ödeme Sistemleri (Opsiyonel) : Kredi Kartı Ödeme Sistemleri, Kağıt Para Mekanizması, Parasız Ödeme Sistemleri (Akıllı Kart), Anti Vandalizm Para Holü Satış otomatları konusunda dünyadaki en son yeniliklere adapte, kendi anakartını ve parçalarını kendi üretebilen, saç halinde giren metalin, yüksek teknolojili ürün olarak çıktığı ortadoğunun en büyük üretim tesisine sahip olan şirketimiz, mdb-executive çalışabilen, en yüksek performanstaki mikroişlemci seçimleri ile temassız kredi kartı, kağıt para, bozuk para , personel kartlarıyla (akıllı kartlar) çalışabilen cihazlar üretmekte, bugün konusunda dünya mucidi olarak bilinen italyanlara dahi otomatik satış makinesi  ihraç etmekteyiz.
16-Rulomatik satış otomatlarını uzaktan takip edebilirmiyim?
Evet! Gsm haberleşme modül entegre edilerek yapılıyor. Uluslararası adı ”Vending machine” olarak geçen sektörümüzde ana tema ”Basit ve kolay” olduğunu için otomatik satış makinesi ve non-stop satış otomatı deniliyor. RULOCONTROL™ uygulaması sayesinde Rulomatik otomatik satış makinesi ile bağınız hiç bir zaman kopmaz. Bölge sınırlarınız içinde bulunan farklı lokasyonlar da kurulu bulunan Rulomatik otomatik satış makineleri ve RULOCONTROL™ sayesinde tıpkı maillerinize bakar gibi tek bir sunucu üzerinden konum bilgisi, kalan ürün bilgisi, arıza bilgisini görüntülemeniz de mümkündür. Bu görüntüleme işlemini Internet bağlantısı olan her türlü cihazdan (Cep telefonu, Tablet, Laptop yada masa üstü Bilgisayarınızdan) ve işletim sisteminden (IOS,Android, MacOS yada windows) yapabilirsiniz.
17- Rulomatik satış otomatları üzerine yapilan yerel dillerdeki reklam giydirmesinin kalitesi nedir ve ne kadar sıklıkla değişmesi gerekmektedir?
Reklam giydirme kalitesi üst seviyededir, dış ortam hava şartları,sıcak,soğuk,yağmur,çamur,güneş vb. Dış etkenlere karşı korunaklı ve uzun ömürlü olması gerekmektedir. Tavsiyemiz 2(yıl) da bir bünyemizde bulanan creative personeli yardımı ile  farklı konsept ve renklerle yenilenerek tasarımların reklam giydirmesi değişmesi yönündedir.
18- Tanıtım ve PR Destekleriniz nedir?
Rulomatik bir bölgeye giriş yaptığında çok kısa sürede popüler hale geliyor, öncelikle sürücülerin olmazsa olmazı araba kurulama havlusunu non-stop Rulomatik satış otomatından satın alıyor. Rulomatik satış otomatı olan lokasyonda hizmet kalitesini arttırmış oluyor. Aslında agresif PR çalışmasına ihtiyaç duyulmuyor. Rulomatik satış otomatı kendi reklamını kendi yapıyor. Örneğin sürücüler arasında bile ”bak bu makine araba kurulama havlusu veriyor” diye hızlıca yaygınlaşıyor. Tekstil mühendislerimiz ile birlikte özel olarak ürettiğimiz ”Araba kurulama havlusu” ürünümüz Kurulama-Temizleme- Partlatma özelliğini (all in one) bir arada sunar.
19- Bulunduğum bölge Rulomatik bayiliği başvurusu nasıl yapabilirim?
Rulomatik başvuru formunu doldurmanız sonrası talep ettiğiniz ülkede müsaitlik var ise yetkililerimiz sizinle iletişime geçerek ayrıntılı bilgilerin yer aldığı yazılı dökümanların size gönderimi sağlanacaktır. İncelemeleriniz sonrası resmi talebinizin ön araştırılması için yetkilimiz ile iletişim kurabilirsiniz.
20-Rulomatik iş ortaklığı sözleşme süresi ne kadardır?
Bulunduğunuz bölgede anlaşması imzalanmasına müteakip 5 (beş) yıl süre ile tek yetkili siz olacaksınız. Şartları ve koşulları sağladığınız sürece Rulomatik yönetimi onayı ile 5'inci yıldan sonra da iş ortaklığına devam edebilirsiniz
21-Hırsızlık, darp yada makinelerin güvenliği için sigorta yaptırmamız şartmıdır ?
Bu husus tamamen Rulomatik bölge bayisi inisiyatifine bırakılmıştır. RULOMATİK firması şart koşmaz.