RULOMATİK™ AVANTAJLARI

NEDEN RULOMATİK™ İŞ ORTAĞI OLMALISINIZ?


Çünkü “BİZ” Kazandıran Fırsatlar Sunuyoruz!

Rulomatik’in başarısı kanıtlanmış bir iş modeli var. Sürekli büyüyen pazarımızla, sürdürülebilir nakit geri dönüşü sağlıyoruz. Distribütörlük/Bayilik/Franchise’lerimize ülkesinde veya bölgesinde ticari çalışma yöntemleri ve teknik sırlarımızı içeren oryantasyon eğitimi sağlıyoruz. Üretim, lojistik ve satın alma birimlerimiz kaliteyi ve uygun fiyatları iş ortaklarımıza sunmaya devam ediyor. Geliştirdiğimiz stratejiler doğrultusunda yaptığımız doğru hamlelerle bir dünya şirketine dönüşüyoruz ve uluslararası platformlara da taşıdığımız pek çok başarı elde ettik. Rulomatik, gelecek odaklı düşünürken çıtayı her zaman daha yükseğe koymayı misyon edinmiştir. Ticari faaliyetlerinde de, proaktif, içgörülü yaklaşımlarla makro trendleri, toplumsal psikolojiyi ve zamanın ruhunu iyi takip ederken, doğru projeler ve iletişim tonuyla çağın hep önünde olmayı hedefliyoruz. Liderliğimizi her geçen gün pekiştirdiğimiz ve dünya hızında değiştiğimiz bu dönemde, marka yatırımlarımıza ve çalışmalarımıza da kaçınılmaz olarak ağırlık vermiş durumdayız.

Çünkü “BİZ” Dünyanın En Büyük Tek Kullanımlık Ürünlerin Satış Otomatı Zinciriyiz!

Rulomatik™ günümüzde dünya genelinde 8.500'den fazla satış otomatı ile Dünyanın En Büyük Tek Kullanımlık Ürünlerin Satış Otomatı Zinciridir. Siz de bir Rulomatik ülke veya bölge iş ortağı olup denenmiş ve kendini kanıtlamış, başarı oranı yüksek bir işin sahibi, bu büyük ve güçlü ailenin bir parçası olabilirsiniz. Rulomatik satış otomatı sektörüne yatırımınızın istikrarlı , sistematik ve otomatize kazanç sağlayacak bir mimariyle kullanılmasını sağlamaktır. Satış otomatı marka yatırımlarımıza ve çalışmalarımıza da kaçınılmaz olarak ağırlık vermiş durumdayız

Çünkü “BİZ” Sürekli Aynı Kalitede Üretiyoruz!

Rulomatik™ sürekli gelişen, büyüyen ürün portföyü ile satış otomatı sektörünün öncüsüdür. Dünya genelinde yer alan iş ortaklarımız ile yeni ürünlerin test aşamasında beraber çalışıyoruz ve kazanan çözümlere birlikte karar veriyoruz. Satış otomatlarımızı ve ürünlerimizi günümüzde Bursa tesislerimizde üretiyoruz. Konum itibariyle Avrupa ve Asya kıtalarının birleşiminde bulunan üretim tesisi, genel müdürlük ve lojistik ana depolarımızın sayesinde Dünya’nın’nin dört bir yanındaki distribütörlerimize, iş ortaklarımıza mükemmel zamanlamayla dağıtım yapıyor, kalite standardını her an sağlayabiliyoruz.

Çünkü ‘’BİZ’’ Satış Otomatı Sektörün Dijital Yüzüyüz!

Rulomatik™ olarak inovasyona hiç durmadan yatırım yapıyoruz. Üretimden sipariş teslimine, lojistikten tedarike her alanda en son dijital teknolojileri kullanıyoruz. Böylece en verimli ve karlı şekilde çalışıyoruz.

Çünkü “BİZ” En İyi Sistemleri Kullanıyoruz!

Rulomatik™ olarak, kullandığımız RULOCONTROL sistemi ile ülke distribütör’lerimize pazarlama, satış yönetimi ve periyodik kontrol gibi pek çok konuda yol gösteriyor, dijital ortamda kendi başarı karnelerini görerek geri bildirim almalarına imkan veriyoruz. Satış otomatlarımızın uzaktan izleme özelliğimizle mobilden,pc’den takip imkanı veriyoruz. Uygulamamızdaki log tutma özelliği ile iş ortaklarımızın her an bize ulaşabilmesini sağlıyoruz.

Çünkü “BİZ” Profesyonel Eğitim Desteği Veriyoruz!

Ailemize Rulomatik ülke disribütör,franchise veya bölge bayisi olarak katılacak iş ortağı adaylarımız, öncelikli olarak hem teknik hem de becerilerini geliştirmelerini sağlayacak yoğun bir eğitim programına katılırlar. Bu süreçte; işe bakış şeklimizi, operasyonlarımızı, standartlarımızı ve yönetim kültürümüzü öğrenirler. Süreci başarıyla tamamlayan iş ortaklarımız, ülkesine/bölgesine Rulomatik hizmeti getirdiğinde, gerekli tüm bilgi ve becerilere sahip olarak Rulomatik'in başarısına ortak olur.

Çünkü “BİZ” Sürekli Pazarlama Desteği Sağlıyoruz!

Rulomatik genel merkez olarak, lokalleştirilmiş ve global Rulomatik stratejilerine uygun pazarlama uygulamalarımız ile sektöründe uzman ekibimizle sizlere hizmet ediyoruz! İş ortaklarımızın ülkesinden/bölgesinde gelen bütün satış otomatları ,ürün talep isteklerini direkt kendisine yönlendiriyoruz. Küresel pazarlama desteklerimizle de her an yanınızdayız!

Çünkü “BİZ” Operasyon Desteğimizle Her Zaman Yanınızdayız!

Ülkenize/bölgenize Rulomatik hizmetini getirmenizin açılışı ile birlikte sizden sorumlu bir danışmana sahip oluyorsunuz ve bu danışman Ülkeniz/bölgenizle ilgili tüm süreçleri takip edip, ziyaretleri ile sistemin sorunsuz işlemesini sağlıyor.

Geri Dön