Özel Tasarımlı Oto Paspas Veren Satış Otomatı


Arabaların yıkandığı bütün lokasyonlar için, Rulomatik™ araba içi paspas veren satış otomatı.
Rulomatik™ E Seri, yeni bir seviyeye konfigüre edilebilirlik kazandıran gelişmiş bir araba içi paspas veren satış otomatıdır.

Rulomatik™ satış otomatlarımızı daha detaylı inceleyebilmek ve teknik broşür bilgisine ulaşmak için aşağıdaki görsellerin üzerine tıklayın.

"ARABALAR , SÜRÜCÜSÜNÜN KARAKTERİNİ YANSITIR."

Rulomatik™ Araba/Taşıt İçi Paspas Veren Satış Otomatı

Stand Alone tarzı, araba / taşıt içi paspasları farklı tasarımllı temalar sunar. 750 adet oto paspas ürünü kapasitelidir. Geniş LCD ekran, direkt seçimli, 32 bit yüksek performans mikro işlemci ile paralel protokol uyumlu, madeni para mekanizması, USB ile kolay program kurulumu ve “download” opsiyonu, log kayıt sistemi, kolay temizlik ve bakım alarmı, CE belgeli (insan sağlığına zarar vermediği onaylanmıştır), patentli, pratik kullanım ve bakım ile pratik ve hızlı oto paspas sunar. Otomatik satış makinesi, madeni para ile çalışır ve buna karşın iki adet oto paspas ürününü, ürün haznesinden kullanıcıya verir. 12 volt ile çalışan otomatik satış makinesinin ön tarafında bulunan reklam alanının dış yüzeyinde kullanılan reflektör malzemesi sayesinde karanlıkta dahi Rulomatik™ Otomatik Satış Makinesi kendi kendini aydınlatıcı özelliğe sahiptir. Tüm para birimlerine uyumlu olmasının yanı sıra temassız mobil ödeme, banknot ,jeton ile çalışabilir. 2 yıl garanti, 10 yıl parça temin ve servis hizmeti olanağı vardır. Yeni tip olarak seri üretimine geçilen Rulomatik™ E Seri Oto Paspas Veren Satış Otomatı, fonksiyonellik ve stil için bir sonraki seviyeye çekildi. Arabaların yıkandığı bütün lokasyonlar için, Rulomatik™ araba içi paspas veren satış otomatı.