Rulomatik™ Araba/Taşıt Kurulama Bezi Veren Satış Otomatı


Arabaların yıkandığı bütün lokasyonlar için, araba kurulama havlusu veren satış otomatı.
Rulomatik™ E Seri, yeni bir seviyeye konfigüre edilebilirlik kazandıran gelişmiş bir araba kurulama havlusu veren satış otomatıdır.

Rulomatik™ satış otomatlarımızı daha detaylı inceleyebilmek ve teknik broşür bilgisine ulaşmak için aşağıdaki görsellerin üzerine tıklayın.

Araba/Taşıt Kurulama Bezi Veren Satış Otomatı

Stand Alone tarzı, araba / taşıt kurulama havlusu farklı tasarımlar sunar. 560 adet araba/taşıt mikrofiber kapasitelidir. Geniş LCD ekran, direkt seçimli, 32 bit yüksek performans mikro işlemci ile paralel protokol uyumlu, madeni para mekanizması, USB ile kolay program kurulumu ve “download” opsiyonu, log kayıt sistemi, kolay temizlik ve bakım alarmı, CE belgeli (insan sağlığına zarar vermediği onaylanmıştır), patentli, pratik kullanım ve bakım ile pratik ve hızlı araba / taşıt kurulama havlusu sunar.


Otomatik satış makinesi, madeni para ile çalışır ve buna karşın araba/taşıt kurulama bezi ürününü, ürün haznesinden kullanıcıya verir. 12 volt ile çalışan otomatik satış makinesinin ön tarafında bulunan reklam alanının dış yüzeyinde kullanılan reflektör malzemesi sayesinde karanlıkta dahi Rulomatik™ Otomatik Satış Makinesi kendi kendini aydınlatıcı özelliğe sahiptir. 200'den fazla ülkenin para birimlerine uyumlu ve 2 yıl garanti, 10 yıl parça temin ve servis hizmeti olanağı vardır.


Yeni tip olarak seri üretimine geçilen Rulomatik™ E Seri Araba Kurulama Havlusu Veren Satış Otomatı, fonksiyonellik ve stil için bir sonraki seviyeye çekildi. Arabaların yıkandığı bütün lokasyonlar için, araba kurulama havlusu veren satış otomatı. Rulomatik™ E Seri, yeni bir seviyeye konfigüre edilebilirlik kazandıran gelişmiş bir araba kurulama havlusu veren satış otomatıdır. Performansı, esnekliği ve tasarımı benzersiz bir şekilde bir araya getirir. Bu da, ticari orta ve üst düzey araba yıkama alanları gereksinimlerine uymayı kolaylaştırır.