Kalite ve Müşteri Memnuniyeti

Kalite ve garanti yükümlüklerini yasaların koyduğu asgari şartların üzerinde karşılıyoruz, çünkü kalitemize güveniyoruz. Bu özgüvenimizin arkasında dikkatlice gerçekleştirdiğimiz kalite doğrulama ve test süreçleri yatıyor. Tüm ürünlerimizin prototipleri ve seri üretim numuneleri Avrupa Standartlarındaki Test Laboratuvarı’nda denge, mukavemet ve ölçü testlerinden geçiriliyor. Bağımsız Ar-Ge Merkezi’nin Test Laboratuvarı’ndaki testlerin yönetimi Rulomatik Kalite Departmanı tarafından denetleniyor.

Üretimini yaptığımız otomatik satış makinelerinin garantisi minimum 2 yıldan başlatıyoruz. Bunun yanı sıra 10 yıl yedek parça temini taahhüdümüzü eksiksiz yerine getiriyoruz. Rulomatik Teknik Servis'i kuruluşundan bu yana hizmet veriyor. RulomatikTeknik Servisi ve yetkili teknik servis merkezleriyle sorunları en kısa sürede çözmeye odaklanıyoruz.

444 3 869 ve +90 850 650 1111 Rulomatik Müşteri Memnuniyet Hattı ile müşterilerimizin sorularını cevaplıyor, memnuniyet ve şikayetlerini dinliyoruz. İç ve dış tüm şikayetler bir yazılım ile yönetilerek herhangi bir konunun gecikmesi ya da çözümsüz kalması önleniyor. Rulomatik Kalite Departmanı her sabah üretim merkezimizde müşteri memnuniyet ve şikayet geri bildirimleriyle önerdikleri çözümleri sunuyor. Böylece tüm iş ortaklarımızın ve tüketicilerin geri bildirimlerini dinleyerek, ürün ve hizmet performanslarını geliştirmek için çalışıyoruz. Hatalarımızı gizlemek yerine çözüyor ve sonuçları paylaşıyoruz.


  • Çevre Politikası
  • İnsan Kaynakları Politikası
  • İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası
  • Kalite Politikası
  • Müşteri Memnuniyet Politikası
  • Sosyal Sorumluluk Politikası

RULOMATİK HAKKINDA S.S.S

Siz sordunuz , biz de cevap verdik Rulomatik™ markası,satış otomatlarımız ve çok daha fazlası hakkında Sıkça Sorulan Sorular.

1 - Neden Rulomatik™ ailesine katılmam gerekir?
2 - Rulomatik™ distribütörlük/franchise bedeli nedir?
3 - Hangi ülkelerden Rulomatik™ iş ortaklığı başvurusu kabul ediliyor?

RULOMATİK™ HAKKINDA TÜM SIKÇA SORULAN SORULARI GÖRÜN