TEKNOLOJİYİ NASIL KULLANIRIZ ?


automated-vending machine-araba kurulama havlusu satis otomati-satis otomati-bez otomati-towel vending-havlu makinesi-havlu makinasi-bez makinesi-rulomatik-araba kurulama havlusute

Rulomatik satış otomatlarımız ve ürünlerimiz özel tasarıma sahip 8 adet patent almıştır. İlk zamanlar NOSAB içinde yer alan üretim tesisimiz zamanla ÇSB Çalı Sanayi Bölgesine taşınmıştır günümüzde 1200 m2 kapalı alan 1500 m2 açık alana sahip üretim tesisimiz de satış otomatı, tek kullanımlık ürün işlenmesi, yazılım üretimi yapılıyor.

2015 yılında Yalın Üretim yaklaşımını benimseyerek; makine üretimimizi yeni teknolojilerle güçlendirilmiş üretim hatlarında gerçekleştirmeye başladık. Rulomatik üretim hatlarında hücre sistemine geçerek, her bir hücrenin ürünün tamamını üreterek daha az israf etmesini sağladık. Yalın üretim yaklaşımında, müşterinin uğruna bedel ödemek istemediği her şey israf olarak görülür.Bizim için yalın üretimin en önemli avantajı, yeryüzünün kısıtlı kaynaklarını kullanırken cimri davranan bir sistem olması.

Üretim tesisimizde yalın üretim sistemine geçildiğinden beri verim artışı, üretim alanı kazanımı, çalışanların farklı işleri seri öğrenmesi ve sorun çözmeyi hızlandırma gibi faydalar sağlanmıştır Ayrıca, kalite standardını yükselterek iş kazası risklerini azalttık.

Üretim safhalarında en son teknolojiyi kullanmaktayız. Üretimini yaptığımız Rulomatik satış otomatları 2 yıl garanti altında olup 10 yıl süre ile yedek parça temin garantisi altındadır. Uluslararası kalite normlarına (CE) uygun üretim yapmaktayız.2 yıl garanti altındaki mekanizma parçalarla ilgili, bu güne kadar hiç paslanma şikayeti almadık. Kalite standardındaki bu farkımız müşteri memnuniyetine dönüşüyor.

Tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizi bir alışverişin ötesinde, çalışma ortaklığı olarak gördüğümüzden, bu bağlamında onlara toplum, çevre ve çalışma şartlarını iyileştirmeleri ve israfı azaltmaları konusunda destek oluyoruz.

Gerçek maliyetleri baştan sona iyileştirerek, tüketiciye olabildiğince kaliteli ürünü, mümkün olduğunca hesaplı sunmayı amaçlıyoruz. Üretimin bütününe yayılan etkin bir kalite sürecini yönetiyor ve gelen siparişlere kısa sürede geri dönüş yaparak bayi memnuniyetini sağlıyoruz.