DÜNYA GENELİNDE HER GÜN 500 BİNDEN FAZLA İNSAN RULOMATİK™ ÜRÜNLERİNİ KULLANIYOR


rulomatik-urunleri

Dünyada her gün milyarlarca araba ve otomobiller sürücüleri tarafından yıkanıyor ve yıkatılıyor, mikro fiber tabanlı araba kurulama havlusu yaşadığımız ve çalıştığımız dünyada önemli bir gereksinim. Rulomatik satış otomatları, iç hazne ürünleri etkin ve sürdürülebilir bir sistematik erişim sağlamak için tasarlanmıştır.

Rulomatik, bireylerin arabalarını kurulamasına, temizlemesine, parlatmasına ve temizliğin uzun süreli devam  etmesine eşlik eder ve kullanıcısı tarafında zaman içerisinde alışkanlık haline gelir. Rulomatik, sürekli aynı kalitede ürünleri ekonomik fiyata sahip olunmasını sağlayan marka olarak tanınır.

Rulomatik’in araştırma, geliştirme çalışmaları sonrası çalışma sistemi ve satış otomatı üretimini patent ile koruma altına aldığı Rulomatik mühendisliği ürünü olan Rulomatik™  araba/taşıt kurulama havlusu veren satış otomatları, oto paspas veren satış otomatları başta olmak üzere sporcu havlularını, plaj havlularını, ibadet ürünlerini ve daha bir çok ürünleri madeni para, jeton veya herhangi bir komut sistemiyle 7 gün 24 saat self servis olarak satılmasını sağlayan diğer satış otomatları ile Dünya genelinde bireylere, sürücülere konforlu, ekonomik, hızlı ve sürekli aynı kalitede ürünleri ulaştırmakta 7/24 küresel olarak hizmet vermektedir. 

Rulomatik satış otomatlarımızın çalışma sistemlerinde, rulo haline getirdiğimiz iç hazne ürünleri kesme, katlama, ütüleme, paketleme, etiketleme, jelatinleme giderleri ortadan kaldırılarak sürekli aynı kalite tüketicinin ulaşabileceği ekonomik fiyatlarda sunması popüler hale gelmesinde ki en büyük nedenlerdendir. Günümüz itibariyle onlarca ülkede faaliyette olan Rulomatik yakın zamanda 74 ülkede var olmak için hazır.

Dünya genelinde distribütörleri, iş ortakları ve bayileri ile birlikte 8500 adeti aşkın Rulomatik satış otomatı durmaksızın gece gündüz hizmete açıktır. Bulunduğumuz zaman diliminde her gün  beş yüz bini aşkın tüketici, arabaları için mikro fiber tab. araba kurulama havlusunu, renkli oto paspasını Rulomatik satış otomatlarından satın almaktadır. Rulomatik ürünleri belli etnik ve ekonomik gruplarda ki insanlara bile çekici gelmektedir. Madeni para/kağıt para/ jeton/kredi kartı gibi her çeşit ödeme kanallarına uygun olarak çalışan, karşılığında ürün ihtiyacını süratle karşılayan Rulomatik satış otomatları her çeşit gelir grubuna sahip kişiler tarafından kullanabilmektedir. Uluslararası kalite normlarına uygun olarak üretilen Rulomatik satış otomatları Her gün beş yüz bin insanın Rulomatik ürünlerine ve satış otomatlarına güvenmesine şaşmamak gerek.