RULOMATİK OTOMATİK SATIŞ MAKİNELERİ 7 GÜN 24 SAAT AÇIK OLAN BİR İŞYERİDİR


rulomatik-satis-makineleri

Rulomatik satış otomatları, çevresel faktörlerden olan hava şartlarına dayanıklılık göstermesi, 7 gün 24 saat açık alanda /dış ortamda kullanımına olanak sağlaması ve Rulomatik ülke distribütörlük ve ülke içi bayilik  kanalıyla Dünya’nın dört bir yanında bulunan başta akaryakıt istasyonları yıkama bölümlerine, araba yıkama alanlarına, self-servis araba yıkama noktalarına daha doğrusu arabaların yıkandığı her lokasyona konumlandırılan Rulomatik satış otomatları madeni para/jeton/kredi kartı/temassız ödeme karşılığında tüketicinin 50 x 50 cm ölçülerinde mikro fiber tabanlı araba / taşıt kurulama bezini sürekli aynı kalitede ve ekonomik fiyat karşılığında almasını sağlamaktadır.

Rulomatik satış otomatları 7 gün 24 saat sürekli enerji tasarruf modunda ve 12 volt ile çalıştığı için aylık düşük elektrik tüketimi bulunması Rulomatik iş ortaklarınca satış otomatlarının konuşlandığı noktalara çok büyük avantaj sunmaktadır.

Satış otomatlarımızın üzerinde yer alan reflektör kaplama ile çevresel aydınlatmayı otomatik kullanabilmenin yanı sıra Rulomatik satış otomatlarında yer alan ışık ölçer modülünde yer alan gündüz/gece sensörü sayesinde gün ışığı 0 Lüx altına düştüğünde otomatik olarak satış otomatlarımız gece moduna geçmekte , Rulomatik satış otomatları 9 farklı renk seçeneği ile gece modunda kendini aydınlatan akıllı satış otomatıdır.

Rulomatik satış otomatlarının ortalama yüksekliği 1.61 cm olması, tüketicinin 7 gün 24 saat satış otomatlarımızdan satın alacağı başta 50 x 50 cm ölçülerinde mikro fiber tabanlı araç / taşıt kurulama bezi ürünlerini, renkli oto paspaslarını daha rahat alış hizasında satın almasına olanak sağlamaktadır. Rulomatik satış otomatı işletmecileri/iş ortakları satış otomatlarını mini bir depo olarak da kullanabilmektedir yani satış otomatlarına 560 adet 50 x 50 cm ölçülerinde mikro fiber tabanlı araba / taşıt kurulama bezini ürün depolayabilmektedir. Rulomatik satış otomatları devamlı ve istikrarlı bir şekilde size gelir sağlar.

Hiç kuşkusuz Rulomatik satış otomatları çalışma saatleri bakımından kıyaslandığında bir günde normal bir satış elemanından,   daha fazla saat çalışabilme özelliği vardır. Rulomatik satış otomatınız sizin için bütün bir yıl hiç ara vermeden 7/24 çalışan ücretsiz bir satış elemanıdır. Rulomatik Otomatik satış makinelerinin aylık ortalama kazancı kurulup çalıştırılmaya başladıktan kısa bir süre sonra öngörülebilir hale gelmektedir. 

Başka bir  avantajı ise Rulomatik satış otomatlarının sahibi, cihazı hizmete sunmaya başladıktan sonra satış istatistiklerini inceleyerek sonraki aylar da elde edilebilecek ortalama geliri önceden tahmin edebilmektedir. Akıllıca seçilmiş bir lokasyon da çok düşük işletme maliyetleri ile çalışacak Rulomatik satış otomatları yaptığınız yatırımı en kısa süre geri kazanacaktır ve istikrarlı bir gelir kaynağı oluşturacaktır. Rulomatik Satış otomatı işletmeciliğinden elde edebileceğiniz kazanç Satış Otomatı filonuzun büyüklüğü ile yakından ilişkilidir.