OTOMAT SEKTÖRÜNDE LİDER FİRMA RULOMATİK™


otomat-sektoru

Rulomatik satış otomatı üretimine PCT aracılığıyla uluslararası patent / korunma haklarını alarak başlamıştır. Geliştirdiğimiz stratejiler doğrultusunda yaptığımız doğru hamlelerle bir dünya şirketine dönüşüyoruz ve uluslararası platformlara da taşıdığımız pek çok başarı elde ettik. Rulomatik gelecek odaklı düşünürken çıtayı her zaman daha yükseğe koymayı misyon edinmiştir. Ticari faaliyetlerinde de, proaktif, içgörülü yaklaşımlarla makro trendleri, toplumsal psikolojiyi ve zamanın ruhunu iyi takip ederken, doğru projeler ve iletişim tonuyla çağın hep önünde olmayı hedefliyoruz.
Liderliğimizi her geçen gün pekiştirdiğimiz ve dünya hızında değiştiğimiz bu dönemde, marka yatırımlarımıza ve çalışmalarımıza da kaçınılmaz olarak ağırlık vermiş durumdayız.

Bireylerin ihtiyaç duyduğunu ürünü direkt sunmak ve alternatifsiz olmak sürekli kazancı beraberinde getirmektedir. 

Ülke distribütörlerimizin ve ülke içi bayilerimizin Rulomatik satış otomatı iş modeline yatırımını istikrarlı , sistematik ve otomatize kazanç sağlayacak bir mimariyle kullanılmasını sağlamaktayız.
Satış otomatı sektörünün lider firmalarından Rulomatik, “Sağlam Yatırım – Sağlam Kazanç” sloganı ile yeni girişimciler/yatırımcılar tarafından exclusive  distribütörlük ve ülke için yetkili bayilik konusunda tercih edilen firmalardan biri olmaya devam ediyor. İhtiyaç duyduğunuz her an bizlerle temasa geçmenizi rica ederiz.