RULOMATİK NEDİR? NASIL ÇALIŞIR?


automated-vending machine-araba kurulama havlusu satis otomati-satis otomati-bez otomati-towel vending-havlu makinesi-havlu makinasi-bez makinesi-rulomatik-araba kurulama havlusu

Rulomatik vending machine , diğer bir adı ile Rulomatik Otomatik Satış Otomatları özel olarak ürettiğimiz başta mikro fiber otomobil kurulama havlusu ve araba içi paspasları, sporcu havlularını, plaj havlularını, ibadet ürünlerini ve daha bir çok ürünleri madeni para, jeton veya herhangi bir komut sistemiyle 7 gün 24 saat self servis olarak satılmasını sağlar.

Üretim ve çalışma sistemi patent hakları ile koruma altına alınan Rulomatik satış otomatlarımızın çalışma sistemlerinde, rulo haline getirdiğimiz iç hazne ürünleri kesme, katlama, ütüleme, paketleme, etiketleme, jelatinleme giderleri ortadan kaldırılarak sürekli aynı kalite tüketicinin ulaşabileceği ekonomik fiyatlarda sunan satış otomatıdır.

Benzinlik, akaryakıt istasyonları yıkama bölümlerinde, araba-taşıt ücretli/ücretsiz yıkama alanlarında, self-servis araba yıkama alanları gibi arabaların yoğun olarak yıkandığı noktalarda, sürücülerin arabalarını yıkadıktan hemen sonra, arabalarını/otomobillerini havlu, gazete, kirli ve nemli bez ile kurulamaya çalışan bireylere şahit olmuşsunuzdur…

Tüketici kullanmak istediği araba için satın aldığı havluyu, bezi kurulama işlemi sonrası tekrar tekrar kullanmak zorunda kaldığı için tekrar tekrar kullanacağı havluyu, bezi  sürekli araba, otomobilinde ıslak ve nemli bulundurularak ağır koku yapmasına çözüm bulamamaktadır. Ulaşılabilir olmaması, fiyatının yüksek olması kaynaklı satın aldığı havluyu, bezi  sürekli kullanma isteği olduğundan sürekli yıkamak, temizlemek zorunda kalmaktadır. 

Arabalarını yıkayan sürücülerin, bireylerin otomobilini/arabasını kurulama veya temizleme derdi Rulomatik ile sona erdi. Kurulama, temizleme ve parlatma artık tek bir bezde olup Rulomatik satış otomatlarından 7 gün 24 saat ekonomik fiyata sürekli aynı kalitede satışı yapılmaktadır.

Günümüzde Dünya genelinde 19'dan fazla ülkede yaygın olarak kullanılan Rulomatik™, hizmete sunulduğu ülkenin para birimi ve diline uyarlanmaktadır. Tüketicilerin kullanımına sunulduğu ülkelerde özellikle otomobil sürücülerinin arasında kısa sürede popüler hale gelmekte ve vazgeçilmez alışkanlığı olmaktadır.

Rulomatik Otomatik Satış Makinesi sektörüne Bursa merkezli olarak adımını atmıştır. Dünya geneli otomatik satış makinesi sektörü sadece ABD’de yıllık 50 milyar USD ciro sağlayan vending makineleri sektörü yüksek kazançları beraberinde getirmektedir.

Rulomatik satış otomatları ürün portföyündeki ürünlerinin  üretim  patent hakları şirketimize ait olan Rulomatik markamız 2015 yılının ikinci yarısından günümüze tek kullanımlık ürünleri tüketici ile buluşturan otomatik satış makinesi üretimi yapmaya başlamıştır. 

Üretim gücümüzü tüm Dünya ile paylaştığımız günümüzde tek kullanımlık ürünlerinin ham madde üretimini sağlayan yurt içi ve yurt dışı firmaları ile de protokol yaparak tedarik sağlamaktadır.

Rulomatik olarak; öncelikle araba kurulama havlusu ürünlerini tüketici ile buluşturan satış otomatlarımızı ve rulo haline getirilmiş iç hazne ürünlerini satışını yetkili ülke distribütörlüklerimiz ve bayiliklerimizin üzerinden yapılmakta ve iş ortaklarımız üzerinden tedarik sağlanmaktadır.

Şu anda Dünya genelinde çok popüler olan ürünümüz olan araba kurulama havlusu satış otomatı ve iç hazne ürünü üzerine ağırlıklı üretim olarak çalışmaktayız, ilerleyen zamanda diğer ürünlerimizi de seri üretimimize ekleyeceğiz, AR-GE süreleri bütün ürünlerin tamamlanmış, satış otomatı yazılımları ve çevresel koşul testleri yapılmıştır.

Hedef kitlemiz yaş ortalaması 18 ile 65 yaş arası bireylerdir. Ürünlerimiz belli etnik ve ekonomik gruplarda ki insanlara bile çekici gelmektedir. Madeni para/jeton/kredi kartı ile çalışan, karşılığında ihtiyaç duyulan ürünü sürekli aynı kalitede ve ekonomik fiyata veren satış otomatlarımız her çeşit gelir grubuna sahip kişiler kullanabilmektedir.