RULOMATİK İŞLETMECİLİĞİNİN AVANTAJLARI


rulomatik sahibinden- rulomatik eksi- rulomatik aylik kazanc- rulomatik kosgeb- rulomatik paspasmatik- oto havlu otomatik fiyatları- araba kurulama havlusu otomati fiyatlari

Dünya genelinde benzinliklerde, akaryakıt istasyonlarında veya self servis oto yıkama merkezlerinde arabasını kendi yıkayan sürücülerin ilk ihtiyaç duyduğu araba kurulama havlusu sağlayıcısı Rulomatik satış otomatları ile sürücülere kısa sürede araç kurulama havlusu hizmeti sunacaksınız.

Öncelikle Rulomatik satış otomatları pratiktir. Hızın ve zaman tasarrufunun epey önemli olduğu günümüzde Rulomatik satış otomatları pratik kullanımı sayesinde araç kurulama havlusu ürününe süratle ulaşmasını sağlarken, zamandan tasarruf sağlar. Rulomatik satış otomatları sürücülere saniyeler içinde araç kurulama havlusunu satın alma hizmeti sağlamanızı, Rulomatik satış otomatlarının tekrar tercih edilmesi anlamına gelmektedir.

Gece ve gündüz her gün sizin için çalışan Rulomatik satış otomatı!

Hiç kuşkusuz çalışma saatleri bakımından kıyaslandığında bir günde normal bir satış elemanından, daha fazla saat çalışabilme özelliği vardır. Rulomatik satış otomatlarınız sizin için bütün bir yıl hiç ara vermeden 7/24 çalışan bir satış elemanıdır. Hem dilinizi bilir, kimseye veresiye satmaz ya da kandırmaz. Hastalanmaz, avans istemez, işe geç gelmez. Kıdem tazminatı, ihbarı, iş kanunu yoktur. Devamlı ve istikrarlı bir şekilde yatırımınız, size gelir sağlar.

Rulomatik satış otomatları her zaman aynı sürede, aynı kalitede araç kurulama havlusu ürünleri verir. İlk aldığınız araç kurulama havlusu ürününden en son satın aldığınız araç kurulama havlusu ürününe kadar kalitesinde herhangi bir değişiklik olmadan, Rulomatik satış otomatları aynı kalitede hizmet sağlar.
Rulomatik satış otomatları maliyet konusunda cihazların harcama kalemlerinde kalemlerinizde gözle görülebilecek bir azalma sağlarken, iş gücünden de tasarruf sağlamaktadır.

Patent hakları alınarak üreticisi olduğumuz Rulomatik satış otomatlarındaki ürünlerin fiyatlarını ekonomik tutarak daha fazla sürücüye hizmet verebilmesi için alıcısına uygun gelmekle birlikte, ticari yatırım olarak 7/24 çalışma prensibi sayesinde, kısa sürede yatırımınızı kazanca dönüştürmektedir. Burada bir tavsiye daha vererek, start-up seviyesinde operasyon alanınızdaki kurulması planlanan lokasyon sayısının %30’una denk gelecek Rulomatik satış otomatı alımı yapılmasının bu süreyi daha da kısalttığından bahsedebiliriz.

Ayrıca personel alımı yapmadan da Rulomatik satış otomatları kontrolü yapılabildiğinden bu konuda da olası bir maliyeti önlemektedir. Rulomatik satış otomatlarınızın düzenli olarak iç hazne ürünü dolumunu yapın ve kazanmaya başlayın.

Peki, siz de kazanmaya nasıl başlayabilirsiniz?

Bu konuda uzun yıllar süren bir tecrübeye sahip üretici firma olarak tüketicilerin konforu için ürettiğimiz Rulomatik satış otomatları ile size yardımcı olabiliriz. Şimdi +90 850 650 1111 veya +90 444 3 869 çağrı merkezini arayarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.