RULOMATİK BAYİLİĞİ İŞLETMECİLİĞİNDE GENEL MALİYETLER


rulomatik sahibinden- rulomatik eksi- rulomatik ay...

Sabit yatırım maliyetlerinin diğer işletme türlerine göre oransal olarak çok daha az olmasının yanında aynı zamanda daha rahat ve sorunsuz bir iştir. Doğru yerde konumlandırılmış Rulomatik satış otomatları size reklam yapmanızı gerektirmeden işinizi sürdürebilme olanağı sağlar.  Rulomatik satış otomatları işletmelerindeki sabit yatırım maliyetlerinin diğer işletme türlerine göre oransal olarak daha az olmasının yanında aynı zamanda daha rahat ve sorunsuz bir ticari faaliyettir.  Rulomatik Otomatik Satış Makinelerin genel bakımının ve bazı tamir işlemlerinin öğrenilmesi durumunda fazladan işçi çalıştırmanıza gerek olmayacaktır. Bu sayede muayyen büyüklüklere ulaşıncaya kadar işçi maaşı, sigorta giderleri gibi birçok ilave sorunu düşünmek zorunluluğunuz ortadan kalkacaktır. 

Gelecekte Rulomatik satış otomatı işinde elde edeceğiniz tecrübeyle, hızla büyüyen işinizi otomatik kontrol edeceksiniz. Bu tip operasyonel deneyimler karlılığınızı artıracaktır. 
Maliyet kalemleri ise  Rulomatik satış otomatı cihaz yatırımları, ulaşım, lokasyon tespiti vb. genel giderler ile  satışını gerçekleştireceğiniz ürünlerin temini ve eleman giderleri gibi unsurlar olacaktır. Unutulmaması gereken bir diğer konuda özellikle Rulomatik satış otomatlarının taşınıp yer değiştirmesinde karşılaşılabilecek zorluklar ve yüklenilebilecek maliyetlerdir. Bu iş için gerekli donanım ve taşıma araçları ile işçilik giderleri göz ardı edilmemeli ve lokasyon/yer seçimine çok dikkat edilmelidir.
 
Genel müdürlüğümüzde görevli teknik ve ticari uzmanlarımız tarafından verilecek oryantasyon eğitimleri ile kısa sürede Rulomatik satış otomat işinde elde edeceğiniz tecrübeyle, zamanla doğru lokasyonlar da Rulomatik satış otomatları konumlanmaya başlayacak ve dolayısıyla hızla büyüyen işiniz ve Rulomatik satış otomatı filonuzu büyütme şansı elde edeceksiniz.