RULOMATİK OTOMATİK SATIŞ MAKİNELERİ İÇİN DOĞRU YERİ SEÇME NASIL YAPILMALIDIR?


dogru-yer-secimi

Akıllıca seçilmiş bir benzinlik istasyonu yıkama bölümü, oto yıkama noktaları, self-servis yıkama alanı yada umuma açık araba /otomobil yıkama noktaları çok düşük işletme ve bakım maliyetleri ile çalışacak Rulomatik satış otomatları yaptığınız yatırımı en kısa süre geri kazanacaktır ve istikrarlı bir gelir oluşturacaktır.

İlk etapta doğru yer seçimi için çok yoğun yerlerin bilgisi, yoğun yerlerin bilgisi ve normal yerlerin bilgisi listesini çıkartmanız faydalı olacaktır. pek çok farklı metod kullanabileceğiniz gibi,  Rulomatik satış otomatı üreticisi genel müdürlüğünde görevli uzmanlardan da ticari oryantasyon eğitim yardımı alacaksınız. Doğru yer seçimi daha çok kazandıracağı gibi Rulomatik satış otomatlarının sık sık yer değiştirmesinin önüne geçecek ve karlılığınızı artıracaktır. 

Gözlemleme sonucu analiz etmek önemlidir.

Ülkenizde veya bölgenizde operasyon alanınız içinde ticari çalışmalarınızı yürüteceğiniz Rulomatik satış otomatlarınızı yerleştirme kararı vermeden önce cihazın yerleştirebileceği yerlerin potansiyel müşteri trafiğini takip etmeniz veya profesyonel şirketlerden yardım alınması  gerekebilir. Cihazları yerleştireceğiniz noktaları dolaşarak, gözlemleyerek    belirlemek daha doğru olanıdır. Çok daha hızlı bir sürede iyi bir lokasyon bulursunuz, yetkili kişi veya organizasyonlara ulaşmanız çok daha kolaylaşır. Bu sayede çok daha çabuk bir sürüde satış otomatınız sizin için para kazanmaya başlar.

Ülkeniz veya ülke içi bayilik sınırları içerisinde yer alan operasyon alanınız içerisinde satış otomatlarınızı yerleştirebileceğiniz binlerce lokasyon bulunacaktır!.. 
Çeşitli yerlerle yazışmaya geçmeniz daha iyi bir yer bulmanızda yardımcı olmanın yanı sıra operasyon alanınız konusunda fikir sahibi olmanızda da yardımcı olur. Hizmet kalitesini yükseltmek isteyen lokasyonlar genellikle sizinle uzun yıllar boyu sürdürülebilecek bir ilişki geliştirmeye çalışırlar. Rulomatik satış otomatı işletmeciliğinden daha çok kazanmak için genellikle ziyaretçisi fazla olan karlı araba yıkama alanları başta olmak suretiyle Rulomatik satış otomatlarının çalışma alanlarına en iyi hizmeti sunarak filonuzu genişletmek daha mantıklı olacaktır.