RULOMATİK™ CNR EXPO’DA! BAYİM OLUR MUSUN FUARINDA YERİNİ ALDI


automated-vending machine-araba kurulama havlusu satis otomati-satis otomati-bez otomati-towel vending-havlu makinesi-havlu makinasi-bez makinesi-rulomatik-araba kurulama havlusu

İstanbul CNR Fuar Merkezi’nde 27 bin 500 metrekare alanda gerçekleştirilen Bayim Olur musun Franchising Fuarı’nda 300 yerli ve yabancı marka ile birlikte Rulomatik’de katıldı.

Katılım sağladığımız ortadoğu ve asya ülkelerinin bayilik dağılımında en büyük buluşmalarından biri olan 12. Markalı Franchising Bayim Olur musun Fuarı firmamız açısından oldukça verimli geçti. Tek kullanımlık ürünlerimizi ve satış otomatlarımızı sergiledik. Yerel TV kanallarının özel röportajları ve standımızı ziyaret eden girişimci adayları ile ikili müzakerelerimizi gerçekleştirdik.

Fuarın açılışı, Avrupa Franchise Federasyonu Başkanı Didier Depreay ,UFRAD Franchising Derneği Başkanı Dr. Mustafa Aydın, Devlet ve AB Eski Bakanı Egemen Bağış, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Nureddin Nebati, firma yetkililerinin katılımıyla açıldı.

Fuarda bizlerle birlikte olan, Standımızı ziyaret ederek desteklerini bizden esirgemeyen tüm bayilerimize ve ziyaretçilerimize ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.