ADIM ADIM RULOMATİK™ DİSTRİBÜTÖRLÜK VE BAYİLİK


automated-vending machine-araba kurulama havlusu satis otomati-satis otomati-bez otomati-towel vending-havlu makinesi-havlu makinasi-bez makinesi-rulomatik-araba kurulama havlusu

Bin bir türlü inovasyon var. İlle de kendi alanınızda devrim yapmanız gerekmiyor. Bunun en güzel örneklerinden biri olan Rulomatik. Ülkeniz de veya bölgeniz de Rulomatik distribütörü/bayisi olabilmeniz için; Adım adım ilerlemeniz gerekmektedir.

Müracaatlar web sitemizden Distribütörlük Başvuru Formu‘nun doldurulup web sayfası üzerinden gönderimi sonucu tarafımıza ulaştırılmasıyla başlar.

Rulomatik’in büyüme stratejilerine kurumsal anlayışına göre işlerimizde başarıyı yalnızca ürünlerimizin, hizmetlerimizin dürüstlüğü sayesinde kazanırız. Yasalara veya iş ahlakına uygun olmayan uygulamalara tolerans göstermez, bu tür durumları kabul etmez, aynı yaklaşımı distribütörlerimiz ve iş ortaklarımızdan bekleriz.

Gelin sizinle kazançlı bir gelecek için ülkenize veya bölgenize Rulomatik ticari markasını getirmek isteğinizi nasıl oluşturabileceğiniz üç aşamada anlatalım Seçim süreci aşamaları;

Resmi başvurunun alınması
Elinize ulaşan ilgili dokümanı incelemeniz sonrası Rulomatik distribütör adayına yönelik şartları, koşulları ve özellikleri sağlıyorsanız 
•Şirket Kuruluş belgesi örneği 
•Business Plan evraklarınızı iletişim kurduğunuz Rulomatik yetkilisine tarafınıza ait e-mail yolu ile ulaştırınız. Exclusive Rulomatik distribütörlüğü / iş ortaklığı verildiği için ön bilgi talebinde bulunan bütün adaylarla eşit iletişim seviyesi korunmaktadır, bu yüzden iletişim kurduğunuz Rulomatik yetkilisinden talep etmeyi düşündüğünüz ülke distribütörlüğü için güncel müsaitlik durumunu kontrol ettirerek resmi başvurunuzu yapmanız gerekir.
Ön Değerlendirme Dilimi
E-mail yoluyla gönderdiğiniz resmi bilgilere ek olarak Rulomatik yetkilisi sizin adınıza talebinizin iletilmesi için ilgili raporunuzu düzenleyerek üst yönetime iletir. Normal sürelerde 3 iş günü içinde ön değerlendirme safhası sonucunu size yazılı ve sözlü olarak iletilir. Başvurunuzun olumlu değerlendirilmesi durumunda en kısa sürede sizi genel müdürlüğümüze davet edilmektedir. Bazı Rulomatik ülke distribütör ve ülke içi bölge bayi adayımızın ön araştırma safhası yerleşik olduğunu ülkenin saat farkı değişebilmektedir ve biraz daha uzun sürebilir.
3. Başlamaya Hazırlık
Rulomatik ülke distribütörlüğüne veya ülke içi bölge bayiliğine başlamadan önce iş ortağımız için hazırladığımız ticari, teknik oryantasyon eğitim programına katılacaksınız, exclusive sözleşmeyi karşılıklı imzalamak , distribütörlüğe ilk etapta satın alarak başlayacağınız ürünlerin ücreti ödemeniz sonrası sevk işlemleri başlatılır. İhtiyaç duyduğunuz her an bizlerle temasa geçmenizi rica ederiz.

Rulomatik™ Büyük Açılışı için 9 Hızlı ve Kolay adım:
1.Distribütörlük/Franchise/Bölge bayiliği broşürü talep edin. 
2.Yerel ölçekte gözlemleme ve araştırma yapın. 
3.Sizden istenilen belgeleri hazır ederek Resmi başvurunuzu yapın. 
4.Açıklayıcı belgeyi gözden geçirin. 
5.Finansman bulun 
6.İş ortaklığı sözleşmesini imzalayın 
7.Eğitime katılın 
8.Ürünleri teslim alın 
9.Büyük açılışı kutlayın 

  • Açılış için gerekli ortalama süre yaklaşık 2 aydır.