Pratik ve hızlı sarf malzeme ürünlerimizi her an tüketici ile buluşturan satış otomatlarımız endüstri devrimi ve başarı için reçetedir!

Yenilikçi üretimi, kaliteli ve uzun ömrü ile, çeşitli ülkelerde piyasadaki 10 yılı aşkın deneyim, güvenilir ortaklar zinciri ve gelişmiş bir alt yapı ile desteklenir.

Rulomatik, Stand-Alone kullanım yöntemi kullanarak satış otomatı üreticilerinden biridir ve üretimde bölge lideridir. Şirketin kurucuları araştırma geliştirme ve prototip üzerinde uzun seneler çalışarak icat ettikleri Rulomatik'i kısa bir süre sonra patentlediler. Seri üretime geçerek insan hayatına pratiklik kattılar.

İlk üretim ARM tabanlı satış otomatı ile başladı.

Doğduğu ülkede yaygınlaşmasının ardından deniz aşırı özellikle Avrupa'ya odaklanan uluslararası bir genişleme ile satış otomatı endüstrisinde devrim yarattı ve tüm Dünya'da başarılı oldu.

Gerçekleşen bilanço rakamlarıyla, sektöründe hızlı bir çıkış ve büyüme sağlayan Rulomatik günümüzde Dünya genelinde sadece ülke distribütörleri, bayileri aracılığıyla üretmiş olduğu satış otomatlarının, iç hazne sarf malzemelerini tüketicinin beğenisine sunar. Satış otomatları ve iç hazne ürünlerinin üretiminde küresel süper güçtür.

Kesme,katlama,paketleme,etiketleme, ütüleme gibi giderleri ortadan kaldırarak ekonomik fiyatlara sürekli aynı kalitede ürünleri veren Rulomatik, Lojistik merkezi, genel müdürlüğü, üretim tesisi ile Dünya'da yapan tek yer.

Geri Dön