Rulomatik™ Diğer Satış Otomatlarımız


Sporcu havlularını, plaj havlularını, ibadet ürünlerini ve daha bir çok ürünleri madeni para, jeton veya herhangi bir komut sistemiyle 7 gün 24 saat self servis olarak satılmasını sağlayan satış otomatlarımız.

Rulomatik™ satış otomatlarımızı daha detaylı inceleyebilmek ve teknik broşür bilgisine ulaşmak için aşağıdaki görsellerin üzerine tıklayın.


Rulomatik™ İhtiyaca Yönelik Tasarlanarak Üretilen Satış Otomatları

Stand Alone tarzı ile tüketicilerin ihtiyaç duyduğu ürünleri pratik bir şekilde günün her dakikasında Rulomatik™ satış otomatlarından satın alınması sağlanmaktadır. Üretim planlaması içinde aldığımız diğer Rulomatik satış otomatlarımız, iş ortaklarımız ile birlikte dirsek temasımızı koruyarak üretiyoruz. Günümüzde seri üretim planlaması içinde; İbadet ürünleri veren satış otomatları ve iç hazne ürünleri, Sporcu havlusu veren satış otomatı ve iç hazne ürünleri seri üretime geçmiştir. Yakın gelecekte diğer satış otomatı ve iç hazne ürünleri seri üretimine başlanacaktır. Yukarıda "Diğer Satış Otomatlarımız" başlığı altında yer alan üretimini yaptığımız satış otomatlarını inceleyebilirsiniz.