Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Türkiye ve Dünya’da ulusal ve uluslar arası patent haklarına sahip ilk tek kullanımlık ürün veren otomatik satış makinesi üreticisi Rulomatik, bugün 2.200 m2’yi aşan üretim tesisinde yurt içi ve yurt dışı tüm yaşam alanları için tek kullanımlık ürün ve tek kullanımlık ürün veren otomatik satış makine (Otomat) çözümleri üretiyor.


Ürünler

Hayatımızı kolaylaştıran çözümlerimizin malzeme, işçilik ve üretim süreçlerinin kalitesini dünya standartlarına yükseltmeyi sürdürüyoruz. Üretimini yaptığımız bütün ürünlerde 18 yaş ile 65 yaş arasına hitap ediyoruz. Hayatın dinamizmini takip ederek ihtiyaç duyduğunuz yeni ürünlerle ürün protföyümüzü çeşitlendiriyoruz.

Satış Ağı

Günümüzde Türkiye’de yetkili bayilerimizden oluşan yaygın satış ağımızla, Rulomatik ürünlerini tüketiciyle buluşturmaktayız. Yurt dışı ülke distribütörlük ağımızı kurmak için hazırlıklarımız tamamlanmış olup dünya’nın dört bir yanına dağılmak için var gücümüz ile çalışmaktayız.

AR-GE & Teknoloji

Tükketicinin hayatını pratikleştirmek için araştırma ve geliştirmeye devam ediyoruz. 2011’de 800 m2’lik kapalı alanda kurduğumuz Rulomatik Ar-Ge Merkezi’nde, üretimini yaptığımız kullan-at ürünlerin ve tek kullanımlık ürünlerin otomatik satışını yapan makinelerimizin, Rulomatik’i Rulomatik yapan her öğenin kalitesini artırmak için çalışıyoruz. TÜBİTAK destekli Ar-Ge projelerimizle sınırlarımızı aşmaya devam ediyoruz.

Memnuniyet Yönetimi

Rulomatik Bilgi Yönetimi Departmanı satış öncesi ve sonrası hizmetlerle sadece ürün değil, katma değerli hizmetler de sunuyor. Ürün gamımızla cevap veremediğimiz tüketici istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak özel ürünleri geliştirirken tüketiciyi dikkatle dinliyor, pratik çözümler üretimini yaparak bayilik ağı üzerinden tüketici ile buluşturuyoruz.

Kalite Kontrol & Müşteri Memnuniyeti

Tüm ürünlerde verdiğimiz minimum 2 Yıl Garanti’nin gereğini yerine getirirken, her bir parçanın kalite ve dayanıklılığını Avrupa Standartları’ndaki Rulomatik Test Laboratuvarı’nda ölçerek belgeliyoruz.10 yıl süre ile yedek parça temin garantisi veriyoruz. Detaycı kalite kontrol ve satış sonrası destek hizmetlerimizle müşteri memnuniyetinde mükemmeliyetçilikten ödün vermiyoruz.

Üretim Gücü

Üretim ve Ar-Ge gücümüzü Ups (Güç Kaynağı), Testil, Hidrolik sektöründe edindiğimiz tecrübelerle besliyoruz. Kurulduğundan bu yana otomasyon ve inovasyona yatırım yapan bir şirket olarak, 2015’de dünyanın kısıtlı kaynaklarını daha az tüketmek amacıyla yalın üretim yaklaşımını benimsedik. Malzemenin kalitesini artırdıkça kütlesini azalttık, %12 oranında israfı ortadan kaldırdık. İş güvenliği konusunda hiç risk almadan tüm kuralları harfi harfine uyguluyoruz, çünkü çalışanlarımızın sağlık ve refahını önemsiyoruz. İstikrarlı bir işveren olarak, sıcak bir çalışma ortamında hiyerarşiye değil, karşılıklı saygıya önem veriyoruz.Şirket içi eleştiri ve gelişim programlarımızla mükemmelliğe yolculuğumuzu sürdürüyoruz.

RULOMATİK HAKKINDA S.S.S

Siz sordunuz , biz de cevap verdik Rulomatik™ markası,satış otomatlarımız ve çok daha fazlası hakkında Sıkça Sorulan Sorular.

1 - Neden Rulomatik™ ailesine katılmam gerekir?
2 - Rulomatik™ distribütörlük/franchise bedeli nedir?
3 - Hangi ülkelerden Rulomatik™ iş ortaklığı başvurusu kabul ediliyor?

RULOMATİK™ HAKKINDA TÜM SIKÇA SORULAN SORULARI GÖRÜN

OPERASYON HİZMETLERİ İLE İLETİŞİME GEÇİN

Geri bildiriminiz ve sorularınız bizim için önemlidir, bu nedenle Rulomatik™ hakkında sorularınızı iletmenizden memnuniyet duyarız. Operasyon Hizmetleri ekibimizle iletişime geçmek için aşağıdaki linke tıklayın.

Bizimle İletişime Geçin