Türkiye'nin Her Yerinden 444 3 869 Dünyanın Her Yerinden +90 850 650 11 11

info@rulomatik.com.tr

Bayi - Genel Merkez Çalışma Yöntemi

Bayi - Genel Merkez Çalışma Yöntemi

Bayi adayı, Bayi olması için izlenen adımlar nelerdir?

Bayi adayının, bayilik başvurusu tarafımıza ulaştığında bölgesine bakan yetkili bayi temsilcisi tarafından iletişime geçilmekte, Uygun görülen Bayi adaylarına Firmamızın bayilik hususunda bayilik şartlarının, fiyatların, koşulların, bayi adayının tahsis alanı ve korunması vb. içerdiği bilgilerin dokümantasyonu gönderilmektedir. Bayi adaylarının yetkili personelimiz ile mutabık kalınması sonrası Nilüfer Ticaret Merkezi 620.Sokak No:3 Nilüfer/BURSA adresindeki Rulomatik Genel Merkezine davet edilmektedir. Yapılan sözleşme ile bayi adayına "Yetkili Bayilik Sertifikası" verilmekte ve Rulomatik ailesine katılmaktadır.

Bayi - Genel Merkez İle Nasıl Çalışır?

  • Genel merkezin direk satışı bulunmamaktadır. Yurt içi pazarında yetkili Rulomatik bayilik yapılanması üzerinden dağılımı yapılmaktadır. Rulomatik bayisinin tarafına tanımlanan kullanıcı adı ve şifresi ile birlikte www.rulomatikdestek.com web sitemizden giriş yaparak, yetkili bayi otomatik satış makine siparişini, ürün siparişini ve diğer siparişleri girebilmektedir.
  • Genel merkeze ulaşan bütün sipariş ve talepler yetkili Rulomatik bayisine günlük olarak iletilmektedir.
  • Bayierimizin kullandığı online destek platformuna ( www.rulomatikdestek.com ) bayi bilgileri ile giriş yapılarak, takibi sağlanır.